Rezerwuj online

O nas

Anna Dudek

Magdalena Rakowska

Anna Dudek

tel. 693-344-222

Anna Dudek

Jestem absolwentką I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Swoje szkolenie specjalizacyjne w zakresie pediatrii odbywałam w Klinice Pneumonologii i Alergologii Samodzielnego Publicznego Dziecięcego Szpitala Klinicznego WUM w Warszawie. Posiadam ponad 10 letnie doświadczenie w pracy ambulatoryjnej oraz pracy szpitalnej.

Obecnie pracuję w prywatnym ambulatorium, prowadzę własną praktykę specjalistyczną oraz chcąc podnosić kwalifikacje zawodowe, pracuję w Klinice Dermatologicznej gdzie otworzyłam drugą specjalizację lekarską.

Magdalena Rakowska

tel. 575-769-384

Magdalena Rakowska

Jestem pediatrą na finiszu specjalizacji. Pracuję w Klinice Gastroenterologii, Zaburzeń Odżywiania i Pediatrii Instytutu Pomnik- Centrum Zdrowia Dziecka, gdzie zajmuję się głównie schorzeniami wieku dziecięcego, chorobami przewodu pokarmowego i zaburzeniami karmienia. Na co dzień, już od wielu lat, czuwam także nad zdrowiem Milusińskich m.in. w placówkach Enelmed czy Luxmed, a ostatnio także w prywatnym gabinecie lekarskim na ul. Madalińskiego 67 B w Warszawie.

Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje poprzez udział w licznych szkoleniach i zjazdach organizowanych w Polsce czy za granicą. Odbyłam praktyki w Klinice Neonatologii oraz Klinice Gastrologii w szpitalu w Singapurze, a także w przychodni pediatrycznej w Nowym Jorku. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego oraz Polskiego Towarzystwa Gastrologii, Hepatologii i Żywienia Dzieci. Mam otwarty przewód doktorski z zapaleń trzustki u dzieci.